3 trendy v botách a doplňcích, které jsou zrovna „in“

Módní styly se každou sezónu mění, ale na druhou stranu se mnohdy vracejí k věcem, které už tu v minulosti byly. Inspirují se jimi a přetvářejí je, berou si z nich to dobré. Proto je dobré znát současné trendy. Jenže kdo má stíhat všechny trendy sledovat a zaznamenávat? Není to v lidských silách, určitě ani ty to nestíháš. To ovšem nevadí. My ti poradíme, co je právě „in.“

Letí potisky i červená

Černá se hodí vždy a ke všemu, je to univerzální barva. Můžete ji využít k různým outfitům. Proto na dámské boty Vans uvidíš spoustu bot, které jsou in pořád. Jde právě o černé kousky. Mimořádnou pozornost ale věnuj i těm do červenohněda a červena. Chceš-li po vzoru módních guru určovat a kopírovat současné trendy, potom vybírej z nich, zaručeně se trefíš do aktuální módní vlny. A také tenisky s potiskem různých květin, zvířat či vzorů v současnosti letí. I s těmi uděláš plno parády.

Neboj se kombinací

Kdyby ti ale tolik barevných modelů a různých variací prostě nestačilo, což se klidně může stát, nebo by ses chtěla nechat inspirovat ještě něčím dalším, koukni na dámské tenisky Nike. Tady tě určitě uhrane kolekce Air Max. Nabízí různé barvy a je jenom na tobě, po jakých sáhneš. Modrá, zelená, oranžová, různě variace. Dobře vypadají i kombinace neutrální a výrazné barvy, třeba šedé a červené. Ale klidně můžeš zkusit i divočejší věci. Všechno je jenom na tobě. Barvy rozsvítí tvůj podzim.

Slaď pěkně i doplňky

Také doplňky doslova hýří barvami. Na módní doplňky New Era uvidíš, že kšiltovka může ladit třeba červená, modrá, jak je libo. Elegantní zimní čapku může ozdobit písmeno i sympatická bambulka. Je na vás, co tě osloví, hlavně, když ti nebudou mrznout uši. Pamatuj také na to, že i doplňky by měly pěkně ladit a nepřebíjet se navzájem. Potom bude mít tvůj outfit ten správný šmrnc.

 

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>