Chceš zářit v šedivých ulicích? Kup si barevnou zimní bundu

o-neill-7p5028-9010-pw-signal-jacket_4

 

Tytam jsou doby, kdy ulice našich měst byly plné šedivých a nevýrazných lidí v oděvech, které se podobaly jeden druhému. Dnes už naštěstí je spousta outfitů, ve kterých příjemně vykoukneš z davu a nemusíš se bát, že budou všichni vypadat úplně stejně jako ty. I zimní bundy mají obrovskou spoustu podob a určitě objevíš takovou, která ti bude dokonale pasovat.

 

Nikdo nechce ošklivý pytel

V zimě se potřebuješ zakutat do něčeho teplého. Když mráz leze až do kostí a vítr mohutně profukuje, jedinou účinnou zbraní proti takovému nečasu je pořádně teplá zimní bunda. Jistě se dobře pamatujete, jak kdysi dávno zimní bundy připomínaly spíše ošklivou kouli a s jejich barvami to nebylo o mnoho lepší. Ruku na srdce, komu se chce nosit tmavé pytlovité oděvy, které i z té nejštíhlejší postavy udělají objemného neforemného otesánka? Nikomu.

 

I tmavá barva může být elegantní

Dnešní doba už naštěstí přeje fantazii mnohem více než před lety. Projevuje se to i v kreativitě návrhářů i v takových oblastech jako jsou třeba zimní bundy. Vidět to můžeš i na konkrétních příkladech, třeba bundy Oneill září příjemnými pestrými barvami. Samozřejmě, že zde najdete i tmavé bundy, ale ty pro změnu působí elegantně a hodí se tomu, kdo nemá rád příliš výrazné výstřelky a raději nenápadně splývá s davem. Přitom si ale vždy potrpí na to, aby vypadal dokonale.

 

Pestré barvy dodají energii

Je také pravdou, že moderní bundy mají zakomponované různé vychytávky, které dělají komfort jejich nošení ještě vyšším. Jedná se například o ochranu zipu, která je v oblasti brady. Dále jsou velkým přínosem praktické kapsy. Pomáhají rovněž stahovací manžety. Ochrana zipu a stahovací manžety výrazně napomáhají tomu, že se k tobě nedostane zima tak snadno. Bunda tě dokonale ochrání před chladem, a když chceš, můžeš si vybrat i barevný model. Pestré barvy ti totiž v šedivé zimě dodají energii.

 

 

 

 

 

 

Post Author: admin