Code:Mode – Prague free fashion weekend

Není žádnou novinkou, že právě v našem hlavním městě, Praze, je nejjednodušší dostat se do styku s pravým nefalšovaným designem. V poslední době už se pod slovem design neobjevují jen prestižní světové značky se svými produkty za miliony, ale hlavně menší soukromí návrháři, kteří se věnují vlastní tvorbě a na trh přichází s novými nápady a neotřelými variacemi.

codemode

Pokud i vy patříte mezi skalní příznivce a milovníky jedinečného nového designu, nenechte si ujít akci Code:Mode, která se bude konat 9.-11. dubna v pražském Karlíně. Tam se budou světu prezentovat desítky tvořivců a návrhářů, můžete se kochat nejen stylovou nevšední módou a doplňky, ale dlouhou chvíli ukrátí i bohatý doprovodný program. Těšte se tak na neobvykle pojatý futuristický bar Wakata nebo speciální světelný design, v rámci akce Code:Mode také proběhne několik neopakovatelných módních přehlídek.

karlin

Prodej stylové módy a doplňků zajišťuje více než osmdesát tvůrců, kdy se každý z nich prezentuje formou vlastního stánku. Právě proto se Code:Mode, stejně jako mnoho dalších designových událostí, koná v Karlínské hale, kde je dost prostoru jak pro stánky prodejců, tak pro molo a doprovodný hudební program, který je po celý den zajištěn díky Djs. Každý večer můžete také shlédnout videoprojekci.

det

Code:Mode zajišťuje pro všechny příznivce designu možnost zakoupit zboží, na které by v klasickém konfekčním obchodě nikdy nenarazili a navíc umožňuje mladým tvůrcům dostat se na veřejnost a získat případné zakázky a kontakty. Proto je Code:Mode oboustranně výhodná. Navíc máte neopakovatelnou možnost se setkat s návrhářem, který ručně vytvořil svůj výrobek, můžete pokládat otázky, probírat problémy, nebo jen osobně vyjádřit obdiv a sympatie. Proč nestrávit den plný kreativity a kvalitního designu? Code:Mode vám nabízí neopakovatelnou atmosféru a poznání nepoznaného!

Post Author: admin