Inovativní přírodní kosmetika

Jako každá žena jste už jistě vyzkoušela celou řadu nejrůznějších kosmetických produktů. Chcete však účinně zabránit vzniku vrásek? Toužíte po zdravé a krásné pleti, která vám dodá mladistvý vzhled? Nebojte se vyzkoušet něco nového, Sea of Spa přináší celou řadu kosmetických produktů s vyváženým složením pro každý typ pleti a nabízí skutečně prokazatelné účinky na pokožku. Kosmetika Mrtvého moře představuje řadu přípravků Bio Marine, která je unikátní svou jemnou konzistencí a účinnou péčí.

Úspěch tkví ve složení, přípravky Bio Marine dosahují díky použití nejmodernější technologie hned trojího účinku. Hlavní účinnou složkou je 26 přírodních minerálů z Mrtvého moře v kombinaci s mořskými řasami Dunaliella, které zajišťují pročištění pokožky. Kosmetika Mrtvé moře tak hravě udržuje přirozenou hydrataci pokožky, posiluje její ochrannou vrstvu a zabraňuje tak vzniku nových vrásek a pigmentových skvrn.

Tajemství trojího efektu

MoreSpaJsou to Omega mastné kyseliny, které napomáhají správné funkci buněk pokožky. První z nich je Omega 3, která působí proti zánětu kůže a účinně pomáhá zpomalovat proces stárnutí pokožky. Další důležitou složkou je Omega 6 mastná kyselina, která má za úkol revitalizovat buňky pokožky, tím pomáhá oddalovat vznik vrásek a stařeckých skvrn. Dále je třeba podpořit výměnu živin, kyslíku a vody v buňkách pokožky a zajistit jejich následné pročištění, o to se stará Omega 9 mastná kyselina. Kosmetika z Mrtvého moře využívá tyto exkluzivní živiny, vitamíny a minerální látky z Mrtvého moře a vytváří z nich unikátní kosmetické přípravky, které nabízí komplexní péči o pleť. Bio Marine od Sea of Spa nabízí účinné produkty pro celé tělo, vyzkoušejte i vy unikátní účinky obličejového séra, bahenní masky nebo zpevňujícího tělového krému na vlastní kůži.

Post Author: Hedy