Jaké plavky pofrčí v roce 2013

astratex-plavky-3Nemůžete se dočkat prvních letních dnů, až budete moci vyrazit k vodě? Nebo už cítíte ve vzduchu moře, ke kterému stejně jako každoročně vyrazíte? Tak vás určitě bude zajímat, jaké se vlastně letos budou nosit plavky.

Plavky 2013 budou barevné, veselé, vzorované… budou na nich motivy zvířat, květin a barvy džungle. Dále to budou barvy citrónová, pomerančová, zelená, modrá, růžová a ani letos nebudou chybět odstíny neonové. Jednodílné plavky se pomalu vrací na výsluní. Neznamená, že pokud budete mít jednodílné plavky, budete od krku až po boky zahalená. Právě naopak. Jsou velice sexy, pohodlné a rozhodně nejsou pouze pro plnoštíhlé. Dříve byly používané jen jako sportovní plavky, ale díky zajímavým střihům si je můžete vzít v současnosti nejen k vodě, k bazénu, ale také k moři.astratex-plavky-2

Zajímá vás pánské plavky? Jaké jsou moderní? Co nosí muži nejčastěji? I u pánů je důležité, aby zvážili, jaký mají tvar a typ postavy a také to, v jakých plavkách se cítí dobře. Velice oblíbenými se staly šortky, které sice vypadají, že by mohly padat, když nemají zip, knoflíky apod. Ale mají suchý zip a tkanici a díky tomu drží na svém místě.

Proto také prvními, kdo tento druh plavek nosil, byli surfaři do silných vln. V současnosti jsou vyráběny v nejrůznějších barvách, převážně v jasných nebo v různých kombinacích. Pokud je muž silnější, měl by volit tmavší barvu a menší vzory.

astratex-plavky-1Samozřejmě to neznamená, že si musí pořídit plavky pouze v černé barvě. Pokud je muž štíhlý, bude mu slušet jakýkoliv střih. Může si dovolit volné šortky, ale také divoké barvy a kapsy, které dodávají objem.

Letos budou také moderní krátké šortky, které jsou spíše retro a proto většina mužů k nim má sentimentální vztah. Jejich výhodou, že si muž opálí celé nohy a nejenom lýtky. Pokud má být řeč o slipech a boxerkách, tak i tento druh plavek se bude nosit, jen by měli muži zvážit to, zda na to mají atletické tělo. Jinak pro ně tento střih plavek je nevhodným výběrem.

Post Author: admin