Lihový krb

Toužíte po posezení u krbu, ale stavební možnosti bytu vám to neumožňují? Nebo jen chcete vytvořit atmosféru plápolajícího ohně na terase či v zákoutí vaší zahrady? Tak nikde není žádný problém. Stačí si zajistit lihový krb. Ten Vám tento luxus zajistí.

adesifire / Pixabay

Pořízení a používání

Zakoupit se dají ve specializovaných prodejnách a hobby marketech. Předností je, že ihned po vybalení se může začít používat. Nepotřebujete k němu žádný komín pro odvod spalin. Ptáte se, proč není nutný komín? Odpověď je jednoduchá, jelikož se jako palivo používá ekologický biolíh.

Lihový krb Vám tak dopřeje zážitek ze skutečně plápolajícího ohně ve vašem obýváku. Zážitek je opravdu skutečný, protože i oheň je skutečný. Využijte širokou nabídku. Získáte praktický produkt, který vyžaduje jen minimální údržbu.

Bez starostí o palivo

Patří do kategorie ekologických novinek, které vás zabaví starostí o palivo. Především díky tomuto faktu, je možné vychutnávat si plápolající oheň a příjemnou atmosféru bez dalších starostí. Jeho palivem je biolíh, který pro odvod spalin nevyžaduje přítomnost komínu. Nebudete potřebovat zásoby dřeva ani plynu.

Biolíh neškodí životnímu prostředí a neohrožuje zdraví jedovatými zplodinami. Při hoření vzniká jen vodní pára a oxid uhličitý. Je to stejné, jako při vydechování. Váš byt či dům bude vždy bez sazí a špíny z klasického topení. Umístit jej můžete kdekoliv, protože je bezpečný.

Výhody lihového krbu

Jaké jsou výhody lihového krbu? Jejich hodně, podívejme se, alespoň na ty nejdůležitější.

  • Skutečný plápolající oheň
  • Není potřeba komín ani stavební úpravy
  • Žádné spaliny, saze či zápach, jde o ekologický výrobek
  • Žádné povolení či revize
  • Žádné místo na uskladnění dřeva
  • Umístění kdekoliv, i na stěnu či na stůl
  • Minimální údržba
  • Velká nabídka tvarů i materiálů

Využití

Lihový krb nabízí neskutečné množství pro využití. Může být u stěny jako klasický krb, nebo kdekoliv v místnosti. Můžete jej pověsit na stěnu či umístit na stůl. Dá se přenášet, takže si můžete vytvořit kouzelnou atmosféru s plápolajícím ohněm kdekoliv v interiéru či venkovním prostředí. Má snadné ovládání i údržbu a tak si bude jen užívat tepla. Plamen se dá regulovat a kdykoliv zhasnout. Neváhejte, vyberte si lihový krb z ušlechtilé oceli, kamene, keramiky či skla.

Post Author: Hedy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>