Pocity muže, když se po prohýřené noci probudí vedle cizí ženy

Dost možná si myslíte, že tento fakt špatně nesou jen ženy, ale ani muži se necítí nejlépe, když se jim něco takového stane. Sice je to asi nepoznamená po psychické stránce tolik, ale často mají velmi velké trauma, když něco takového musejí řešit. Někdy totiž mají pocit, že si domu přivedli opravdovou sexy kočku, ale ve skutečnosti se ráno nestačí divit, co to vedle něj leží. Žena, která se mu po alkoholové smršti opravdu líbila, nemusí být tak krásná druhý den po probuzení a vystřízlivění, ale naopak to může být žena naprosto neatraktivní.

stokpic / Pixabay

Šok střídá zděšení

Představa, že si člověk najde ženu na jednu noc, může být zajímavá, ale pokud je ráno opravdu nemile překvapen a najednou neví, jak slušně co nejrychleji danou osobu poslat domů, aby se neurazila, je pak také těžká. Proto muži nevidí příliš rádi to, že se probudí vedle ženy, která může být třeba i hezká, ale nechtějí s ní být. Nevědí jak se ženy zbavit, co udělat proto, aby jim nikdy nevolala a nechtěla se z důvodu, že s nimi strávila noc, na ně vázat. Stát se vám také může to, že sbalíte krásnou prsatou holku, která je naprosto úchvatná, ale pak se probudíte vedle holky bez make-up a bez push-up podprsenky a máte najednou doma ošklivou tuctovku s prsy stejné velikosti, jako máte vy sám.

Co když má otřesné spodní prádlo

Přivedete si domů krásnou dívku, ale kdyže před vámi začne svlékat, uvidíte na ní, že má otřesné spodní prádlo, a to vám okamžitě zkazí chuť na cokoliv. Stát se může také to, že nebude vonět, protože bude upocená po dlouhé pařbě, anebo nebude mít hezky upravené intimní partie. Co pak? Na co se vymluvit, pokud vás chuť v momentě, kdy si ženu přivedete domů, přejde? To už jen těžko něco vymyslíte, protože zjistit co jste si domů přivedli, můžete klidně, až když hru rozjedete, a z takové situace se už jen těžko couvá. Možná je v takovém případě lepší nebrat si servítky a říct radikální „ne“!

Post Author: Hedy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>