Překvapte originálním fotokalendářem

Teploty klesají, dny se zkracují a ve výlohách všech obchodních řetězců se už dnes začínají objevovat třpytivé vánoční ozdoby. To vše nám nemilosrdně připomíná, že se blíží nejoblíbenější svátek v roce – Vánoce a s nimi i věčné dilema, jakými dárky obdarovat své blízké. Je těžké být neustále originální a zároveň osobní, ale řešení přesto existuje. Prohlédněte archiv fotografií a vytvořte z nich osobitý kalendář přesně na míru toho, pro koho je určen.

Christmas Tree Decoration

Ať už si chcete připomenout loňskou dovolenou na prosluněné pláži, nebo sestavujete kalendář s fotkami dětí pro babičku, nemůžete se zmýlit. Stačí jen vybrat, které snímky chcete použít, jaký formát kalendáře by se vám líbil a vše ostatní už můžete hodit za hlavu. Výsledek je velice efektní a ušetříte tak hodiny pobíhání po nákupních centrech. Další výhodou kalendářů je fakt, že za rok můžete sestavit nový!

Kromě rozhodnutí, jaký formát kalendáře zvolíte a zda bude na výšku, nebo na šířku, můžete si fotokalendář upravit také díky bohaté nabídce šablon, které se pro jeho výrobu nabízí. Na jeden list je možné umístit i více obrázků, které lze doplnit různorodým pozadím a neokoukaným designem. Když jste s finální podobou kalendáře spokojeni, stačí jen odeslat objednávku a počkat, až vám již hotový výrobek přijde poštou.

Výrobu vlastního fotokalendáře mohou využít například i obce, kterým se tato tiskovina hodí pro prezentaci zahraničním návštěvám nebo partnerům. Navíc je zde možné uplatnit množstevní slevu, která výrazně sníží cenu výrobku.

TPR_kalendar_1_CMYK

Fotokalendáře jsou bezesporu velice vkusným a originálním dárkem. Jakmile si jednou pověsíte na zeď  kalendář, který jste si sami sestavili a připomíná vám příjemné chvíle a již dávno ztracené vzpomínky, nebudete se jich už chtít vzdát. A proč také? Z každoročního tvoření kalendáře se může stát jedna z rodinných tradic!

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>