Umíte se obléknout na diskotéku?

Oblečení na diskotéku, je stejně tak jako líčení naprosto jiné a odlišné od toho, co nosíme v běžném životě a proto, když jdeme na diskotéku, máme tendenci vypadat lépe a s tím souvisí samozřejmě již zmiňované oblečení. Jak se obléci na diskotéku a v čem vyrazit?

geraldfriedrich2 / Pixabay

Dívky a ženy mají vždy pocit, že na diskotéce, musejí být sexy a pravda to skutečně je. Chtě, nechtě, na diskotéce vábíme a přitahujeme pohledy ostatních a proto bychom měli vypadat dobře. Můžeme si obléci výstřednější oblečení, než na jaké jsme v běžném životě zvyklé.

Při výběru oblečení je také důležité zda jdeme na diskotéku někoho sbalit, nebo zda se jdeme pouze pobavit se svými blízkými a při té příležitosti bychom si rádi zatancovaly. Pokud chcete někoho sbalit, tak si klidně vezměte cokoliv, co je sexy, erotické, ale pozor, nepřežeňte to.

Musíte mít určitou hranici, za kterou nezajít, abyste nevypadala jako děvče z Perlovky, nebo z trasy v Dubí. Erotický náboj musíte dát decentně. Pokud jdete na diskotéku s kamarády a jste zadaná, pak si vezměte na sebe něco, v čem se budete cítit dobře a o čem víte, že vám to sluší.

Podívejte se na různé televizní hudební stanice a nechte se inspirovat tím, co se na diskotéky nosí a podívejte se, co by se vám líbilo a v čem byste si připadala, vzhledem ke svému věku a postavě dobře. Na věku a postavě také velmi záleží, někdo jakoby si ani neuvědomoval, že je silnější, nebo starší a tento fakt přehlíží, což z jeho outfitu dokáže udělat vyloženě katastrofu.

Proto se vždy oblékejte úměrně jak ke svému věku, tak i postavě a také stavu. Oblečením se snažte zakrýt své nedostatky a vyzdvihnout naopak přednosti, nikoliv naopak!!! Chcete přece vypadat dobře.

Post Author: Hedy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>