Zážitkové poukazy zpestří letní prázdniny Vašich dětí


sleepover-web

Chystáte se na oslavu narozenin kamarádů Vašich dětí nebo byste jen tak rádi zpestřili prázdniny těm Vaším? Ať už tak či onak díky zážitkovým poukazům od Firmy na zážitky , které pořídíte zde www.firmanazazitky.cz/zazitkove-poukazy/, nudu rozhodně nepoznáte.

Kam s dětmi za vodními radovánky?

K létu neodmyslitelně patří především pobyt ve vodě. Pokud jste letos nestihli zajet k moři, rozhodně nemusíte smutnit, neboť vše si vynahradíte v Aquapalace Praha. Tento unikátní Vodní svět nabízí vodní radovánky, jak dětem, tak jejich rodičům. Aquapalace Praha se svou rozlohou 9 150 m m2 je největším akvaparkem ve střední Evropě. Je tvořen třemi paláci, v nichž si každý najdete to své. Na dvanácti tobogánech poznáte, co je to oddat se naprosto adrenalinu. Vyzkoušet můžete také nejdelší tobogán v České republice s divokou řekou. Dohromady si vychutnáte čtvrt kilometru dlouhé jízdy. Vodní svět je vybaven také strmými skluzavkami a umělým vlnobitím. Za naprostou bombu je považován Spacebowl. Zatímco děti budou dovádět ve Vodním světě, rodiče najdou místo pro relaxaci v Saunovém světě. K dispozici je zde čtrnáct kabin včetně finské sauny, římských lázní a velké části s méně obvyklými saunami. Návštěvu Aquapalace Praha si vychutnáte ještě víc s VIP voucherem od Firmy na zážitky. Ten lze uplatnit až do června následujícího kalendářního roku.

Užijte si den v hračkářství Hamleys

Pořádnou dávku zábavy si užijete s dětmi také s kartou Hamleys. Toto hračkářství najdete také v hlavním městě České republiky. Hračkářství Hamleys nabízí plno zábavných atrakcí i zhlédnutí živého předvádění hraček. V zrcadlovém bludišti jen stěží rozeznáte skutečnou realitu od odrazu zrcadla. Doprovázet Vás při Vašem bloudění budou také laserové efekty a zvukové kulisy. Jakmile najdete cestu ven, narazíte na pokřivená zrcadla, která vyobrazí Vás i Vaše děti a jejich kamarády v těch nejbláznivějších tvarech a podobách. Těšit se můžete také na Benátský kolotoč, závodní auta, motýlí dům a mnoho dalšího.

 

Náš tip pro dny, kdy venku prší a obchody jsou zavřené. – Sada malování podle předlohy, díky ní budou z vašich dětí hotoví umělci.

Post Author: admin