Gelové nehty vlastní výroby

Gelové nehty vlastní výroby

Mít dlouhé, pevné a krásně upravené nehty by chtěla asi každá žena. Když ale příroda nenadělí, poradí si člověk jinak.

U nehtů je momentálně velice trendy úprava pomocí speciálních gelů, z kterých se na vlastních nehtech vytvářejí nehty umělé, gelové. Pro jejich modeláž si můžete zajít buď do profesionálního salonu a za každou další úpravu pak platit, nebo zvolit jiné pohodlnější řešení, které se vám ve výsledku vyplatí také finančně, a to je pořídit si nehtové studio domů.

Není příliš drahé a i se základní výbavou zvládnete nehty vymodelovat a nazdobit. Potřebujete k tomu především uv lampu, speciální uvgely na nehty, štětečky, lepidla, šablony a případně také další pomůcky. Pokud byste nevěděly, co všechno koupit, dají se sehnat celé sady, které už obsahují veškeré náležitosti. Inspiraci pak můžete hledat na internetu, kde stačí vyhledat gelové nehty fotogalerie a budete zaplaveni množstvím fotografií krásných i extravagantních nehtových variací.

Nehtům se je pochopitelně třeba také občas věnovat, nezatěžovat je příliš manuální prací, ačkoli by ji měly být schopny zvládnout. Přesto je ale doporučováno dávat pozor a snažit se nikde nezavadit. V případě, že by se přece stalo, že nehet někde poškodíte, veškeré úpravy provádějte s pomocí jemného pilníku, nikdy ne nůžkami.

Vlastní nehty vám také dále porostou, takže logicky se bude muset jednou za čas obstarat doplnění gelových nehtů. Obvyklá frekvence bývá přibližně jednou měsíčně. Pokud by nehty přestaly být tak krásné, jako v den, kdy jste je dělaly, stačí nehty jen prozatímně lehce přelakovat bezbarvým lakem.

Post Author: admin