Oblečte se do dámských džínových lacláčů a vytřete ostatním zrak

Když projdete školní chodbou, většinou budete potkávat samé džíny. Mohou se sice mírně střihově a barevně lišit, ale ve většině případů se sobě podobají jako vejce vejci. Možná, že i vy si potrpíte na džínové kalhoty, ale ráda se odlišujete. Přesto na džínovinu nedáte dopustit. Potom využijte možnosti a učiňte pekelně dobrý nákup v internetovém obchodě, který vám nabídne dámské džínové lacláče. Pokud si je pořídíte, zabijete hned tři mouchy jednou ranou. Tak za prvé – zůstanete u své milované džínoviny, za druhé – zůstanete u svých milovaných kalhot a za třetí – určitě se budete odlišovat od davu, protože dámské lacláče teprve před nedávnem opět vystoupily na výsluní dámské módy._vyr_537139_4

A co tak pro jednou odložit kalhoty?

Všem ostatním nositelům džín můžete dokonale vytřít zrak, když se přece jen odhodláte kalhoty pro jednou odložit, a vyměníte je za džínové šaty. Džínové šaty patří mezi velmi elegantní kousky oblečení, které dodají svým nositelkám – tedy i vám – čertovskou eleganci.

Staré věci předejte charitě

Máte plnou skříň starých odrbaných riflí a říkáte si, že už je na čase si ke svým tričkům, košilím a halenkám pořídit něco nového? Něco, co zaujme, a přitom dokonale zapadne mezi sortu lidí, v níž se nejčastěji pohybujete? Pak neváhejte a pořiďte si dámské lacláče, džínové šaty a džínovou bundu dámskou. Budete tak mít ve své skříni dokonalé nadčasové oblečení, které nikdy nevyjde z módy, a proto je budete moci opět nosit až do roztrhání těla.

Pánové, vy nezůstávejte pozadu

Většina toho, co zde bylo napsáno, samozřejmě platí i pro mužské pokolení. Pánové a kluci se také mohou odlišit od svých vrstevníků, spolužáků a kolegů a vsadit na pánské lacláče a dámskou džínovou bundu. Neváhejte a usedněte k počítači, třeba společně se svou polovičkou, a ukažte všem, že vy na to máte!

Náš tip: Nemáte kam dávat věci? Pořiďte si kvalitní komody, ve kterých budete mít všechno oblečení přehledně srovnané.

Post Author: Dominik