Jaké kalhotky se nejvíce nosí?

Jaké kalhotky se nejvíce nosí?

I spodní prádlo podléhá módním trendům. V posledních letech se u nás prodávají rozmanité druhy kalhotek. Víte alespoň o těch nejoblíbenějších? Seznamte se s nimi. Možná si oblíbíte nový druh.

Klasické kalhotky

Pro nějakou ženu mohou být nudné, ale hledáte-li především pohodlí, jsou ideální. Hodí se i na sport, při kterém komfort oceníte nejvíce. Klasické kalhotky zakrývají hýždě a jsou v pase vyšší. Nepředstavujte si však žádné ošklivé kalhotky z dávné doby. I v této kategorii lze koupit velmi pěkné kalhotky. Dbejte na kvalitu zpracování, nekupujte takové, ze kterých lezou gumičky, nebo nitě už v obchodě.

Tanga

Tanga jsou rozšířená především mezi dívkami a mladými ženami. Odhalují zadeček a konkrétní vykrojení záleží na druhu tang. Rozlišujeme totiž více druhů. Některé jsou elegantní a ženy je běžně nosí, jiné si ženy berou, když chtějí vypadat svůdně. Speciálním druhem jsou francouzská tanga.

Brazilky

Až v poslední době se u nás více dostávají do popředí brazilky. Setkávají se s velkým ohlasem. Mají střih na pomezí mezi klasickými kalhotkami a tangy. Jsou sexy, ale zároveň více pohodlné než tanga. Celkově mají mnohé příjemné vlastnosti, zvlášť když si vyberete brazilky z kvalitního materiálu.

Dámské boxerky

Dámské boxerky přinášejí především pohodlnost, ale některé vybrané kousky vypadají sexy. Vyrábí se v různých designech, takže záleží, po kterých sáhnete. Dívky a ženy oceňují, že dámské boxerky dovedou maskovat některé nedostatky jejich zadečku.

Kromě výše uvedený kalhotek existují ještě další typy a možná nám blízká budoucnost přinese opět něco nového. Nechme se překvapit.

Nejen velký výběr kalhotek

V kamenných a internetových obchodech na vás nečekají jen rozmanité druhy kalhotek, ale široké možnosti máte i při výběru podprsenek. Jsou jimi podprsenky push-up, mateřské, kojenecké, bezešvé, gelové, zmenšující prsa, sportovní, korzetová, samodržící, s kosticemi, bez kostic atd.

Vhodnou podprsenku vybírejte podle příležitosti, velikosti vašich prsou a samozřejmě podle vkusu.

Post Author: admin