Mikiny YoungPrimitive

mikina-young-primitive
Mikina YoungPrimitive

Originální česká značka YoungPrimitive představuje trendy oblečení, které rozhodně nenosí každý. Jednotlivé kusy oblečení zde navrhují mladí a nadějní čeští návrháři. Každý z nich dokáže skloubit ve svých návrzích praktičnost, pohodlnost a především atraktivitu, která zcela a jedinečně odpovídá posledním módním výstřelků. Zakoupením jakéhokoli modelu z kolekcí české značky YoungPrimitive získáte do svého šatníku vkusný a neotřelý kus oblečení se zaručenou českou kvalitou.

Značka YoungPrimitive (prodejní kanál i na Fleru) není jen pár barevných hadříků s potiskem, ale především filozofie autorů a propagátorů značky, jež se rozhodli šířit své ideje do této doby neotřelým způsobem a to skrze navrhování modelů pro každodenní oblékání. Každý kus je zde originál, stejně jako jsme originální my sami. Značka YoungPrimitive vám tedy mimo jiné zaručuje, že od každého modelu oblečení existuje pouze omezené množství kusů. Každý si může vybrat oblečení, kterým dá jasně najevo svou osobnost. Kvalita je alfou a omegou každého kusu oblečení. Speciálně se dohlíží na použité materiály, způsoby provedení, potisk až po samotné zabalení.

Jakkoli je hlavním reprezentantem značky YoungPrimitive triko, chtěli bychom vás upozornit také na jiné druhy oblečení. Mikiny YoungPrimitive vám budou každodenním přítelem a neoddělitelnou součástí vašich dnů. Na realizaci a návrzích mikin se podílejí nejen sami propagátoři značky YoungPrimitive, ale také studenti designu a další nadšenci. Dokonce se do tvorby nového oblečení můžete zapojit také vy sami. Stačí jen oslovit značku YoungPrimitive a zaslat jim svůj návrh.

Chcete si tedy obléct na setkání s přáteli, do školy, či jinam skutečně originální mikinu s nápaditými a neotřelými doplňky? Podívejte se na nabídku YoungPrimitive a rozhodně si vyberete. Při balení každé zásilky navíc obdržíte speciální dárek. Značka YoungPrimitive své zákazníky odmění zajímavým překvapením v podobě samolepek, odznáčků anebo visaček.

Neváhejte a vyberte si také nějaký ten originál pro sebe.

Post Author: admin