Vylepšete své auto za pár korun

car-604019_640Mnozí z nás nemají deseti či statisíce volných, abychom si pořídili novější, víc vyhovující vůz, než je ten, který používáme. Často jezdíme v autech, s nimiž nejsem spokojeni zvláště co se týče vzhledu. Technickou stránku jsme nuceni řešit, abychom prošli STK, a také jezdili bezpečně. Ale co se týče vzhledu, rádi bychom mnozí jiné auto. Pomoci vzhledu a velmi jej vylepšit, ale také zlepšit funkci automobilu, můžeme díky mnohým vychytávkám, které nejsou vůbec drahé. Stačí jen vědět, po čem sáhnout.

Originální a kvalitní poklice

Určitě už jste si všimli, jak dovedou poklice změnit celkový ráz automobilu. Všimnout si toho můžeme třeba když měníme pneumatiky a spolu s nimi měníme celé kolo. Na letních máme poklice, na zimních nám chybí. A rázem vypadá auto naprosto jinak, většinou hůř. Přitom zvolit poklice dle našeho vkusu a zároveň takové, aby „sedly“ k našemu kolu, je naprosto jednoduché. Jsou vyrobeny z kvalitního plastu, takže odolávají soli, chemikáliím i korozi, snadno se čistí, montáž zvládne i laik… Sada čtyř kusů vás přijde na cca 500 Kč.

Nášlapy pro pohodlí i dokonalý vzhled

Další povedenou vychytávkou, kterou můžete namontovat do svého vozu, jsou boční nášlapy. Jestliže si nejste jistí jak vybrat nášlapy, nemůžete minout vedle. Jsou totiž vyráběny přesně na míru tomu či onomu typu vozidla. Takže stačí, abyste věděli, pro jaké auto nášlapy potřebujete a k této značce a modelu vybrali. Díky bočním stupačkám bude vaše nastupování a vystupování pohodlnější a auto dostane skvělý vzhled.

Boční nášlapy se vyrábí z ABS a hliníku, který je určen pro automobilový průmysl. Ať už máte SUV nebo Pick up, budou k vozu dokonale ladit. Instalace vám zabere asi 45 minut a zvládne ji každý. Vše potřebné najdete v balení se stupačkami.

Nahlédněte sami na vtvauto.cz a vyberte si tyto nebo další zdokonalení auta, které je účinné, a přitom nestojí mnoho. Pomoci vám mohou i autopotahy, autokoberce, vany do kufru a mnohé jiné.

Post Author: admin