Máte zálusk na španělská vína? Vyberte si ta nejlepší od ověřených vinařů

I u nás si můžeme koupit výtečná, kvalitní a oceňovaná španělská vína, která slaví úspěch po celém světě. Ať už jste je ochutnali přímo v Itálii, nebo někde na návštěvě či v restauraci, jde o požitek z chutě i vůně. K nám dováží španělská vína např. společnost BMC Brno s.r.o., a to už od roku 1995. Dnes už dováží i výrobky z jiných krajin a řadí se ke specialistům, kteří vybírají jen nejlepší vinaře a sklípky, u nichž vědí, že nabízí to, co lidé rádi nakupují.

Vyberte si do restaurace i prodeje ta nejlepší vína

Na webových stránkách https://www.bmcbrno.cz/ se můžete podívat na kompletní informace o společnosti i na katalog produktů. Je jedním ze stěžejních dovozců potravin a vín na náš i slovenský trh. Jejím snem bylo vytvořit vlastní produktovou značku, což se podařilo a úspěchy zaznamenává stále větší se značkou BASSTA.

Vraťme se ale k vínům. Španělská vína vysoké kvality nabízí např. jedno z nejvýznamnějších španělských vinařství D.O.Ca. Rioja, nebo také kvalitní vína z D.O. Ribera del Duero. Nechybí ani unikátní a výtečná vína Old Porter.

Díky své poloze je Španělsko proslulé především červenými víny, která mají dokonalou chuť, baru i vůni. K nejvyhledávanějším patří vína z oblastí Rioja či Ribera del Duero, patří také k nejlepším a nejoceňovanějším vínům na světě. Nejpěstovanější španělské odrůdy jsou Tempranillo, Garnacha, Syrah nebo Merlot, tedy mluvíme-li o těch červených. U bílých vín ale vinaři také zaznamenávají úspěchy.

Dle doby zrání se zde vína dělí na JOVEN, COSECHA, CRIANZA, RESERVA a GRAN RESERVA. Kromě toho si můžete ve Španělsku koupit i speciální sladká vína, sangríi a šumivá vína typu CAVA. Podívejte se na webové stránky bmcbrno.cz a podívejte se na nejlepší španělská vína, která si můžete koupit. Budou chutnat vám i hostům.

Post Author: admin