Vraťte vašemu organismu ztracenou rovnováhu

Cítíte se unavení, vyčerpaní a bez energie? Ruku na srdce, kdy jste si naposled pořádně odpočinuli a co děláte pro své zdraví? Denně jsme vystavováni nadměrnému stresu, což se odráží na našem zdraví. Většinou jíme narychlo ve spěchu, jedinou pohybovou aktivitou během dne je dobíhání na autobus a večer místo odpočinku padneme vyčerpaní do kvalitní postele, aby druhý den mohl kolotoč začít nanovo. Jenže právě zdravá strava, dostatek pohybových aktivit a především psychická pohoda jsou nezbytné pro zachování fyzické i psychické rovnováhy. Pokud vám záleží na vašem organismu, zkuste se na chvilku zastavit a udělat něco pro své zdraví.

Společnost Cordeus vám nabízí řadu projektů pro prevenci a udržení trvalého zdraví. Nejjednodušší formou, jak dostat své tělo opět do pohody je celková očista organismu. Dopřejte si například detoxikaci organismu formou některé z nabízených masáží. Třeba masáž 100% čokoládou bude mít blahodárný vliv také na vaši pokožku a srdeční činnost. Účinky medové masáže uvidíte na vlastní oči, když se med začne na vašem těle přeměňovat na bílou až šedou hmotu vlivem toxinů, které se budou z vašeho těla vylučovat.

V domácích podmínkách si také můžete vyzkoušet některou z očistných kůr, které jsou založeny na příjmu ovoce a zeleniny. Vždy však berte ohled na svůj aktuální zdravotní stav. Pokud chcete, aby detoxikace měla dlouhodobý charakter, pak se zkuste zaměřit na pravidelné stravování podle zásad zdravé výživy. Nechte si certifikovanými poradci sestavit jídelníček na míru a dodejte vašemu tělu vše, co potřebuje. Zdravá výživa Praha není založena na odříkání, hladovění a konzumaci pouze ovoce a zeleniny.

Speciální recepty zahrnují všechny běžné suroviny, jen je potřeba je vhodně kombinovat a seskládat do optimálních denních dávek. Přechodem na zdravé stravování dodáte vašemu tělu potřebnou energii, vitamíny a minerály v optimálních dávkách. Poslouchejte signály vašeho těla, vytáhněte ze sklepa horské kolo a jeďte se projet, dopřejte mu zasloužený odpočinek a doplňte živiny, které postrádá.

Post Author: Hedy