Stolujte s elegancí

pribory-bella-rosePokud patříte mezi milovníky tradičních doplňků, které dokáží vykouzlit ve Vašem domě tu správnou harmonii, určitě si zamilujete eshop Bella Rose, který nabízí výrobky značky Ib Laursen. Ib Laursen je firma, která nabízí tradiční dánské dekorace.

Náš eshop Bella rose nabízí nejen krásné a úžasné dekorace, také velmi praktické věci, jakou jsou třeba nádherné a prostorné dózy. Můžete si vybrat dózy skleněné, dřevěné, nebo plechové dózy. Třeba skleněná dóza z hladkého čirého skla s kovovým víčkem v lesklé stříbrné barvě je úžasná pro uložení kávy, čaje, cukru.

Také skvostně příbory z naší nabídky Vám zajistí kouzelné stolování. Příbory jsou jako ostatní zboží v našem eshopu navržené ve skandinávském retro stylu.

Jejich kombinace odolné nerezové oceli s praktickou plastovou rukojetí v elegantním starobylém designu. Milovníky veselých vzorů potěší příbory Green Gate v dárkových sadách, které hýří barvami.

Také Vás zaručeně zabaví naše časopisy o bydlení. Naleznete v nich nejnovější trendy ze zahraničí, které Vás dostanou. Načerpejte nápady pro váš dům a byt. Vždyť bydlení je především zábava.

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>