Domácnost ve stylu přírodního linolea

Rozhodli jste se pro rekonstrukci Vašeho bytu a zvažujete koupi přírodního linolea, které by se stalo ozdobou některé z místností Vaší domácnosti? Přírodní linoleum je kvalitním typem podlahy, která je vyrobena z přírodních materiálů. Přírodní linoleum se vyrábí z lněného oleje, který lze získat z rostlin lnu, pryskyřice, dřevité moučky a vápence. Přírodní linoleum si zamilujete pro jeho odolnost a snadnou údržbu.

U přírodního linolea je možné zvolit barvu a vzor ze širokého spektra. Jedinečný je také příjemný povrch. Druhy linolea se odlišují složením, povrchovou strukturou a tloušťkou. Přírodní linoleum je považován za ekologický a biologicky odbouratelný materiál, který je schopen odolat všem běžným v domácnosti používaným chemikáliím. Přírodní linoleum je možné nechat položit na podlahové topení.

Přírodní linoleum nabízí svým majitelům vysoký hygienický nadstandard, neboť v sobě obsahuje bakteriální vlastnosti, jež zabraňují rozmnožování mikroorganismů. Prvotřídní přírodní linoleum můžete za příjemnou cenu koupit v internetové prodejně německé společnosti Meister.cz. Naši nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách www.meister-podlahy.cz.

Nadstandardnost poskytuje kolekce LID 300 S Puro, která je vybavena korkovým protihlukovým kašírováním o tloušťce 1 mm. Přírodní linoleum představuje dekorativní prvek každé domácnosti. Přírodní linoleum je velmi odolné rovněž vůči škrábancům a hodí se tak také do domácnosti s domácími mazlíčky či malými dětmi. Přírodní linoleum bude chloubou Vaší domácnosti.

Post Author: Hedy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>