Jak vzít zpět žádost o přátelství na Facebooku

Facebook, kdo z nás ho nemá a nevyužívá? Internet a Facebook mají i naše babičky a sledují, co se kolem nich děje. Facebook je totiž něco, co je naprostým fenoménem, kde můžeme hledat přátele, sdílet fotografie, informovat své přátele o všem důležitém, ale i nedůležitém, můžeme být v kontaktu s obrovským množstvím svých přátel a vědět o nich vše.

Simon / Pixabay

Dříve jsme tyto možnosti neměli a nikomu samozřejmě ani nechyběly, ale dnes je vše jiné. Dnes je pro nás Facebook velmi důležitá součást našeho života a nedovedeme si představit bez něj fungovat. Nejeden z nás je na něm skutečně závislý.

Požádali jste o přátelství na Facebooku někoho úplným omylem, nebo jste klikli nechtěně na někoho, s kým přítel rozhodně být nechcete? Chtěli byste to vzít zpět? Jak vzít zpět žádost o přátelství na Facebooku?

Pokud jste klikli na okénko „přidat do přátel“, pak se vám objevilo žádost odeslána, klikněte na zelené okénko „žádost odeslána“ a vyjede vám nabídka. Zde je jako poslední možnost „zrušit žádost“, na to klikněte a ještě to potvrďte.

Můžete také čekat na to, až vám druhá strana přátelství potvrdí a následně pak dotyčného ze svých přátel vymazat. Jak to udělat? Kliknete na jeho profil, kde je fajfka, že jste přátelé. Opět klikněte na slovo přátelé a dejte poslední možnost a to je „odebrat z přátel“. Dotyčný pak nebude ve vašich přátelích.

Vymazat z přátel můžete kohokoliv a dokonce můžete i zablokovat obsah, který nechcete aby vaši přátelé viděli, nebo můžete nastavit, kdo z vašich přátel váš obsah na Facebooku může vidět, a kdo ne. Pročtěte si všechna bezpečnostní opatření, která vám Facebook nabízí.

Post Author: Hedy