Parker – odhoďte reklamní propisky, kupte originál!

Nedávno jsem si uvědomila, jakou mám vlastně spotřebu plastových propisek. Při třídění píšících a nepíšících psadel jsem se až zarazila, když jsem měla v ruce připraveno nejmíň dvacet odsouzenců na smrt. Zároveň s tím mi došlo, že bych si mohla udělat radost a pořídit si nějaké luxusní, reprezentativní pero, které by mi vydrželo déle než jednu náplň. Ihned jsem nadšeně vyrazila hledat možné adepty na internet a sama jsem se podivila, kolik možností se mi ihned nabídlo. Já ale přesto měla jasno – když luxusní pero, tak jedině Parker!
Parker_Pen3
Právě firma Parker totiž patří mezi snad nejznámější a nejprestižnější výrobce psacích potřeb na světě. Snad díky neodolatelnému designu a bezkonkurenční funkčnosti se stále drží v čele. Jak by také ne, Parker se snaží přizpůsobovat moderním trendům a požadavkům zákazníků, takže stále pní trh novými výrobky. Navíc se mu podařilo vybudovat si silné jméno, na které veřejnost slyší. Pro milovníky opravdového luxusu ve své nabídce připravil plnicí pera, jejichž cena dosahuje až desítek tisíc korun, ale pokud patříte mezi skromnější nátury, vyberete si kousky i za pár stovek. Ani ty ovšem nepostrádají neodolatelný punc „značkovosti“, který Parker zkrátka dovede vykouzlit i na obyčejné propisce.

pen
Značkové psací potřeby představují také velice pěkný dárek téměř pro každého, kdo občas něco alespoň podepisuje. I když v době všudypřítomných počítačů téměř zapomínáme psát rukou, s perem Parker tomu zkrátka neodoláte. I kdyby jste ho měli nosit pouze v kapse košile, nebo v luxusním pouzdře uvnitř kabelky, dává vám pocit prestiže a jakési vyšší úrovně. Alespoň tak to cítím já při několikahodinovém výběru toho správného modelu plnicího pera. Pokud nejste vyznavačem značky Parker, můžete si vybrat z bohaté nabídky firem jako Waterman nebo Platignum.

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>