Svět originality a nápadů – Fler.cz

logo

Ručně šité oblečení, originální šperky a jedinečné doplňky pro moderní domácnost. Vše na jednom místě, s možností ihned koupit často jediný existující kus. Není se čemu divit, že server Fler.cz zažil raketový start. Obchod, který měl původně pouze několik prodejců, se během krátké doby rozrostl do monstrózních rozměrů, návštěvnost stále roste a s ní i propracovanost a úroveň Fleru. Barevné stránky lákají napohled a navíc nabízí tisíce designových výrobků. Co víc si přát?

Fler se stal hvězdou, a to právě díky touze po originalitě. Na jednom serveru působí stovky prodejců, každý z nich má vlastní „obchůdek“, takže máme možnost poznat člověka, který pro nás zboží vyrobil. Samotné založení profilu, ať prodejního, nebo nákupního, je snadné, takže účastnit se může doslova každý. Cenu si určuje sám prodávající, k ní se přičítá drobné provize obchodu, která přispívá na jeho fungování a zdokonalování.

fler

Pokud zabrousíte na Fler, můžete se těšit na neovladatelnou smršť stylů a podob šperku jako takového. Právě ten tvoří pravděpodobně největší část sortimentu, a pokud toužíte po originalitě, rádi se lišíte a rozmazlujete se, Fler si ihned zamilujete. Hodiny z gramofonových desek, náušnice z lega, náhrdelník z pastelek a tisíce dalších neuvěřitelných nápadů vás chytnou a už nepustí. Sledujte nové zboží svých oblíbených prodejců, pište jim zprávy, komentujte zboží. Fler si zakládá na zpětné odezvě a multimediálnosti.

zaj

Proč utrácet velké peníze za originály ze zahraničí, design už není výsadou vrchní vrstvy. Idey mladých umělců už nepotřebují velké investice do začátku a podnikat je dovoleno úplně každému. Stačí neotřelá idea a chuť rozjet vlastní obchůdek. Na Fleru vám pomůže přátelské prostředí, žádné závazky nebo smlouvy. Navíc podporuje osobní rozvoj, najdete zde kurzy, videonávody, rady, jak co nejvíce prodávat. Diskutujte ve specializovaných tvůrčích klubech a zkrátka se bavte. To vše nabízí vesmír pro tvořivé lidi, Fler.cz.

Post Author: admin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>