Do čeho oblékat muže, který potřebuje být elegantní

man-3037342_640

To, že je někdo chytrý a vzdělaný neznamená, že má cit pro to, co si na sebe obléknout v tu či jinou příležitost. Mnoho mužů, kteří mají vysokou školu, napsali knihy, věnují se výzkumům atd. mnohdy chodí oblečeno, jako by nevěděli, které je století. Ono se není čemu divit… každému bylo dáno něco jiné a někde každému ubráno. U těchto, ale ji mnoha dalších mužů musí být žena tou, kdo partnera nasměřuje do oblečení, zvláště, pokud jej čeká důležitá schůzka, vystoupení před hromadou lidí a podobně.

Elegantní muž díky košilím

Každý muž vypadá výborně v košili. Musí mu ale velikostně sedět. Jestliže je mu těsná a rozpínají se mu knoflíky, je to naprosto špatně. I velká košile není lichotivá. Proto než muži koupíte pánské košile, změřte jej. Je dobré muže přeměřovat co půl roku, nebo jednou za rok. Tak docílíte toho, že mu bude košile vždy přesně pasovat.

Aby byl muž elegantní, musí také nosit košile, které se nyní nosí. Vytáhne-li ze skříně košile staré 20 let, se zdobivými prvky, které se dnes nenosí, nebo s velkým límcem a podobně, nebude to nikdy to pravé ořechové, byť by byla košile v nejlepším stavu.

em-387

Padnoucí kalhoty

Neméně důležité jsou společenské kalhoty. Mužům musí dokonale sedět, nesmí se jim dělat tzv. boule vepředu, stejně jako se nesmí dělat vzduchová kapsa na zadku. Co se týče délky, mají dosahovat k nártům, neměly by být nakrabaceny. I v riflích může muž vypadat elegantně, ale ke slavnostním příležitostem se rifle nehodí.

Společenské kalhoty by měly mít správně nažehlené puky. Je naprosto out, když se stane, že se puky zdvojují, nebo jsou nažehleny křivě.

Doplňky, které zaujmou

Tak, jako by měly být sladěny do detailů ženy, i pánové by měli mít doplňky, které dokonale doladí celkový outfit. Takt třeba pánské opasky dovedou s oblečením kouzlo. K elegantnímu použijí tenčí kožený opasek v hnědé nebo černé barvě s elegantní sponou. Jestliže je muž rockerem a jde ven s přáteli, kde chce ale vypadat elegantně, může zvolit rifle, košili a opasek s výraznou sponou ve stylu rockovém. I motorkáři mohou svou zálibu podpořit opaskem. Každý muž by ale měl mít doma kvalitní kožený opasek v neutrálním vzhledu, který může použít téměř kdykoli.

O oblečení muže by se měly ženy dobře starat, protože to, jak muž vypadá, je vizitkou jeho manželky. Jestliže je muž neustrojen, ukazuje to na to, že na něm ženě nezáleží, anebo že sama nemá cit pro estetiku, případně že je natolik zaměstnaná, že se o muže nemá čas postarat.

Post Author: admin