Dokonalé nehtíky si můžete vytvářet i sama doma

14sKaždá žena si přeje být tou nejpůvabnější nejen pro svého vyvoleného, ale také pro ostatní. Proto většina z vás chodí pravidelně nejen na kosmetiku či pedikůru, nevynechá však ani manikůru. Existuje nepřeberné množství laků i ozdob na nehty. Při troše trpělivosti si tyto nehty dokážeme vytvořit i doma.

Příprava

Důležitým krokem je úprava rukou. Suché či popraskané ruce namažeme krémem nebo použijeme masku na ruce. Nehtovou kůžičku ošetříme speciálními přípravky. Velmi důležité je nehty nekrášlit, pokud za nehty máme plíseň. Zde musíme nejdříve navštívit specialistu a po důkladném uzdravení uvažovat o umělých nehtech. Vaše nehty musí být zdravé. Měly by tedy být pevné a nelámavé.

První kroky

Po ošetření si stačí vybrat mezi gelovými či akrylovými nehty. Různé ozdoby lze aplikovat na oba typy nehtů, ale i na své přírodní. Existují take zdobící laky, které vám vytvoří ornament hned po jeho nanešení. Dnes je velmi moderní praskající efekt. Jak na to? K němu jsou určeny speciální laky na nehty, které daný efekt vytvoří. Na nehty aplikujeme první vrstvu laku a po zaschnutí druhou. Právě poslední vrstva nám daný efekt vytvoří. Jejich výhodou je rychlá aplikace bez dalších nutných zdobítek na nehty.

Zdobení

Pokud již máme vytvořeny gelové či akrylové nehty můžeme se pustit do jejich zdobení. Rozrůstá se počet ozdob, které lze na nehty dát. Lze si vybrat například ze samolepek, vodolepek, kamínků, kašmíru, drahokamů či razítek na nehty. Výrobci přišli také s ozdobami ve 3D. V těch najdete i některá razítka nebo sušené květiny. Ozdoby se dají pořídit levně, záleží na druhu. Můžete si vybrat dle nejnovějších módních trendů, příležitosti, nálady či ročního období.

Závěr:

Věřím že po přečtení tohoto článku vyzkušíte nějaká zdobítka na nehty také vy. Případně o jejich aplikaci požádáte v salóně. Domácí aplikace taky není nikterak náročná, když máte ty správné pomůcky a potřeby, které můžete výhodně pořídit v e-shopu Rájnehtů.cz. Postupem času navíc získáte praxi a nanášení vám půjde rychleji.

Post Author: Hedy