Zásobte si šatník prakticky a efektivně

Asi každá žena má svůj šatník přecpaný a nejedna z nás v něm navíc má i věci, které nenosí, ale přesto se jich nechce zbavit. Jednou za čas, bychom měli svůj šatník probrat a zbavit se tak věcí, které nepotřebujeme. Co z šatníku vyhodit a co v něm naopak nechat?

Wokandapix / Pixabay

Většinou máme ve svém šatníku menší číslo džínů, proto doufáme, že se nám podaří zhubnout a my je opět oblékneme. Chyba. Zbavte se těchto džínů, protože pokud se vám podaří zhubnout, jistě si velmi ráda půjdete koupit nové, jako odměnu za váš úspěch.

Akorát byste se zbytečně stresovala tím, že se stále do těchto džínů nevejdete. Určitě mějte ve svém šatníku oblečení do každého počasí. Asi každá z nás neustále dokupuje něco nového a tak se nám to pak ve skříni pěkně kupí. Pokud se v něčem cítíte dobře a nosíte to ráda, pak si podobné věci klidně vícekrát nakupte, ale pokud vidíte, že vám něco nesedne a nebudete to ani nosit, zbavte se toho.

Určitě byste měla mít ve svém šatníku kromě oblečení do každého počasí i obuv, do každého počasí. Pokud máte ráda módu, tak budete ve svém šatníku mít snad vše, co je právě in a bez čeho byste se ani vy sama neobešla.

Pokud nechcete utrácet za nové oblečení mnoho, počkejte si na slevy a výprodeje, které vám zaručí dobrou cenu. Nezapomínejte, že pokud něco sluší modelce v časopise, nemusí to nutně slušet i vám a tak si věci kupujte jen tehdy, když si je můžete vyzkoušet, aby váš šatník nebyl plný toho, co si na sebe snad v životě nevezmete. Nezapomínejte na módní doplňky, které dokáží outfit oživit a změnit jeho vzhled. Náušnice, náramky, náhrdelníky, pásky, pánové nezapomenou na různobarevné kravaty, nebo třeba dřevěné motýlky.

Každá bychom měla mít takový šatník, který má krásné kousky, jež nám sluší a cítíme se v nich dobře. V každém ročním období si vytřiďte věci, které budete i nadále nosit a ty které se vám již nelíbí, těch se zbavte, abyste si udělala místo na věci nové, které vás opět budou v obchodech lákat.

Post Author: Hedy